Kurumsal

Hakkımızda

Akın Laboratuvar Cihazları San. Ve Tic. Ltd. Şti. 11.02.1998 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Laboratuvar cihazları üreten bazı firmaların distribütörlüğünü yapmaktadır. Kurulduğu günden beri IVD ürün sektöründe güvenilir ve güçlü bir şirket konumundadır.

Yaklaşık 50 kişilik personel kadrosu ile lojistik, satış ve teknik destek operasyonları yürütülmektedir. Kan gazı, biyokimya, hormon, seroloji, mikrobiyoloji, sedimantasyon, koagülasyon, kan grubu ve idrar analizi başlıca ürün gruplarıdır. Birlikte çalıştığı kurumlara bir laboratuvarın mimari olarak dizayn aşamasından başlayarak, gerekli cihazların kurulması, LİS ve HBYS gibi ERP programlarıyla entegre edilmesi, istenilen testlerin çalışılması için kit, kontrol, kalibratör ve sarf malzemelerin temin edilmesi, personel kadrosu oluşturmak için tavsiye verilmesi, personelin eğitimi ve teknik destek sağlanması konusunda hizmet vermektedir.

Devlet ve üniversite hastaneleri, özel hastaneler, tıp merkezleri, özel laboratuvarlar olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 250 kurumla çalışmaktadır. Türkiye’de kazanmış olduğu tecrübeyi Balkanlar’a taşıma hedefiyle 2016 yılında Arnavutluk pazarına açılmış ve Tiran’da ilk laboratuvar kurulmuştur. Bu adımla Arnavutluk, Makedonya ve Kosova başta olmak üzere Balkan ülkelerinde ihracat faaliyetlerine başlanmıştır. 2021 yılında ise ikinci laboratuvar Makedonya’da açılmıştır. Farklı bir alan olarak sağlık turizmi konusunda da hizmetlerimiz için websitemize linkten https://akinmed.com/ ulaşabilirsiniz.


VİZYON

Gelecek 5 yıl içerisinde Türkiye’de laboratuvar cihazları firmaları arasında kalite ve müşteri memnuniyeti açısından ilk 10 firma arasında yer almak, Balkanlar’da ise sektörde bilinen ve güvenilir bir marka haline gelmektir.


MİSYON

IVD sektöründe kaliteli ürünleri, dürüst ve uygun fiyat politikalarıyla müşterilerine hizmet sunan ve tercih edilen firma olmaktır.

Telefon
gdpr-image
Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Devamını Gör