Genject

Genject

Kan Gazı Şırıngası

Genject markası kan gazı şırıngalarının her biri, referans ürün düzeyinde analiz güvenliğini sağlayacak şekilde elektrolit balansı yapılmış Kuru Lityum Heparin ile dizayn edilmiştir. İçerisinde barındırmış olduğu Kuru Lityum Heparin sayesinde alınan kan örneğindeki Ph, PaCO2, PaO2, SO2, K+, Na+ ve Glukoz değerlerinin sağlıklı bir şekilde ölçülmesine olanak sağlamaktadır.
Elektrolid balansı sağlanmış kuru heparin, arter çalışmaları için özel tasarımlı 5 açıda bilenmiş 22g 1” iğnesi, gaz çıkışına müsaade ederken gaz sızıntısını %100 engelleyen özel tasarım membran filtresi, güvenli Luer-Lock kilitleme başlığı ve iğne güvenlik küpü ile birlikte kullanıcısına eşsiz bir konfor ve güven sağlamaktadır.
Kan Gazı Şırıngası Simple
Genject markası taşıyan kan gazı şırıngalarının her biri, referans ürün düzeyinde analiz güvenliğini sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. Genject marka kan gazı şırıngaları NA, K, CL ve iyonize CA dengelenmiş Kuru Lityum Heparin içerir.
Elektrolid balansı sağlanmış kuru heparin, arter çalışmaları için özel tasarlanmış 5 açı bilemeli prefind kanüle sahip 22G 1” iğnesi ve konseptine uygun renk dizaynı ile kullanıcısına eşsiz bir konfor ve güven sağlamaktadır.
Genject yeni nesil kuru heparinli kan gazı şırıngaları kullanıcısına uygulama ve sonrasında güvenlik açısından sergilediği işlevsel farklılığın yanı sıra çevreye ve insan sağlığına en güvenli konforu sağlamaktadır. Genject markası taşıyan tüm kan gazı şırıngaları en son teknoloji ile donatılmış GMP standartlarına sahip Genject tesislerinde üretilmektedir.

Telefon
gdpr-image
Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Devamını Gör