fbpx

Sysmex

Sysmex XN-1000

Kan Sayım Cihazı

Sysmex XN-1000 bağımsız tezgah üstü cihazıdır. Rerun ve Reflex konfigürasyonunda, XN-1000 mümkün olan en kısa süre içinde tekrarlanabilir sonuç kalitesi sunar. Sonuçların güvenilmez olarak değerlendirildiği örnekleri otomatik olarak yeniden analiz ederek manuel müdahaleleri önemli ölçüde azaltır, zaman ve kaynak tasarrufu sağlar. Geri dönüş süresi üzerinde olumsuz bir etki oluşmaz. Reaktif yönetimi de basittir –isterseniz reaktiflerinizi bir analizör vagonuna entegre edebiliriz.
XN-1000 mevcut tüm tanı uygulamaları ile donatılabilir. Kurulumun yapısına bağlı olarak, XN Rerun ve Reflex kural tabanlı çeşitli testler gerçekleştirir. Söz konusu örnekler genişletilmiş ölçüme otomatik olarak alınır. Genişletilmiş ölçüm sadece, ek bir tanısal değer sağlaması koşuluyla yapılır.
XN-1000 bağımsız bir sistem olsa da, opsiyonel yazılım ile eşsiz şekilde esnek hale getirilebilir. Başka yerlerdeki diğer XN konseptleri ile ağ bağlantısı kurulabilir. Nöroloji servislerinde vücut sıvısı ölçümlerinde kullanılan sistemleri düşünün veya transfüzyon merkezlerini ele alın. Üstelik uzak bağlantı hizmetlerimiz sayesinde, birlikte destek kalitesinin seviyelerini tanımlayabilir, garantili hizmet yanıt süreleri sunabilir ve maksimum sistem çalışma zamanı sağlayabiliriz.

Telefon
gdpr-image
Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Devamını Gör