fbpx

Succeeder

Succeeder SF-8300

Tam Otomatik Pıhtılaşma Analiz Cihazı

Tam otomatik pıhtılaşma analizörü SF-8300, 100-240 VAC voltaj kullanır.SF-8300, klinik test ve ameliyat öncesi tarama için kullanılabilir.Hastaneler ve tıbbi bilim araştırmacıları da SF-8300'ü kullanabilir.Pıhtılaşma ve immünotürbidimetriyi benimseyen, plazmanın pıhtılaşmasını test etmek için kromojenik yöntem.Cihaz, pıhtılaşma ölçüm değerinin pıhtılaşma süresi (saniye olarak) olduğunu gösterir.Test öğesi kalibrasyon plazması ile kalibre edilmişse, diğer ilgili bilgileri de görüntüleyebilir.

  • Büyük düzeyli laboratuvarlar için tasarlanmıştır.
  • Viskozite bazlı (Mekanik pıhtılaşma) deneyi, immünotürbidimetrik deney, kromojenik deney.
  • Numune ve reaktifin dahili barkodu, LIS desteği.
  • Daha iyi sonuçlar için orijinal reaktifler, küvetler ve solüsyon.
  • İsteğe bağlı başlık delici

Succeeder SF-8200

Tam Otomatik Pıhtılaşma Analiz Cihazı

Tam otomatik pıhtılaşma analizörü SF-8200, plazmanın pıhtılaşmasını test etmek için pıhtılaşma ve immünotürbidimetri, kromojenik yöntemi benimser.Cihaz, pıhtılaşma ölçüm değerinin pıhtılaşma süresi (saniye olarak) olduğunu gösterir. Pıhtılaşma testinin prensibi, bilye salınımının genlik varyasyonunun ölçülmesinden oluşur.Genlikteki bir düşüş, ortamın viskozitesindeki bir artışa karşılık gelir.Cihaz, topun hareketiyle pıhtılaşma süresini anlayabilir.

Succeeder SF-8100

Tam Otomatik Pıhtılaşma Analiz Cihazı

SF-8100, bir hastanın kan pıhtıları oluşturma ve çözme yeteneğini ölçmek içindir. Çeşitli test öğelerini gerçekleştirmek için SF-8100, pıhtılaşma yöntemi, kromojenik substrat yöntemi ve immünoturbidimetrik yöntem olmak üzere 3 analiz yöntemini gerçekleştirmek için 2 test yöntemine (mekanik ve optik ölçüm sistemi) sahiptir.

SF-8100, küvet besleme sistemi, İnkübasyon ve ölçüm sistemi, sıcaklık kontrol sistemi, temizleme sistemi, iletişim sistemi ve yazılım sistemini entegre ederek tamamen bağımsız bir otomasyon test sistemi elde eder.

SF-8100'ün her birimi, yüksek kaliteli bir ürün olması için ilgili uluslararası, endüstriyel ve kurumsal standartlara göre sıkı bir şekilde kontrol edilmiş ve test edilmiştir.

Succeeder SF-400

Yarı Otomatik Pıhtılaşma Analiz Cihazı

  • Viskozite bazlı (Mekanik) Tespit sistemi.
  • Pıhtılaşma testlerinin rastgele testleri.
  • Dahili USB yazıcı, LIS desteği.

Telefon
gdpr-image
Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Devamını Gör