fbpx

Radiometer

Radiometer ABL800 FLEX

Kangazı Cihazı

Aynı kan örneğinde 18 STAT parametresi.
ABL800 FLEX kan gazı analizörü, aynı kan numunesi ile 18 STAT parametresinden oluşan, bir tam panel ölçümüne olanak tanır. Bu özellik kritik hastalarda hızlı teşhisi destekler.

Radiometer ABL90 FLEX

Kangazı Cihazı

Zaman sizin için önemliyse, ABL90 FLEX kan gazı analizörü ihtiyaçlarınıza uygundur. Yoğun Bakım Ünitesi, Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi ve Acil Servis gibi zorlu hastane departmanları için özel olarak tasarlanmış olan ABL90 FLEX analizörü, bir sonraki numune için hızlıca hazır hale gelir.
Yalnızca 35 saniye içinde, kaset tabanlı ABL90 FLEX analizörümüz, 65 μL kadar az bir numuneden 17 ölçülen parametre çalışabilmektedir. safePICO enjektörleri ve ABL90 FLEX analizöründeki entegre numune karıştırıcısını kullanarak, kan numunelerinizin karıştırılmasını sağlayabilirsiniz.
ABL90 FLEX analizörü ile çalıştığınızda uyumluluk da basit bir şekilde sağlanır. Analizörde entegre olarak sunulan otomatik kalite kontrol çözümleri, sürekli sistem analiz kontrollerini gerçekleştirerek, gerektiğinde otomatik düzeltmeler yapar.

 

Radiometer ABL9

Kangazı Cihazı

ABL9 kan gazı analizörü, günde yalnızca birkaç test yapan kritik bakım ortamları için özel olarak tasarlanmıştır. Kullanım kolaylığı düşünülerek geliştirilmiştir, az yer kaplaması nedeniyle çoğu ortam için uygundur. Ekrandaki adım adım kullanma talimatlarını izleyerek ABL9 analizöründe kolayca hasta örneklerini ölçebilir ve oksijen ve elektrolit durumunun yanı sıra asit-baz dengesi hakkında hızlı sonuç alabilirsiniz. Sadece birkaç saniye içinde, kritik durumdaki hastanızda doğru tanılama için ihtiyacınız olan bilgilere sahip olursunuz.

 
Telefon
gdpr-image
Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Devamını Gör