fbpx

Benhk

Behnk Thrombolyzer XRS

Behnk Thrombolyzer XRS, yüksek kaliteli sonuçlar veren ve modern yüksek hacimli laboratuvarların artan gereksinimlerini karşılayan tam otomatik bir in vitro pıhtılaşma analizörüdür. Plazma için iki bağımsız örnekleyici kullanarak, reaktifler ve 8 kanallı bir ölçüm sistemi ile birleştirildiğinde, analizör 320 test / saat verim elde eder. Sistemi çalışır durumda tutmak için sadece birkaç dakikalık günlük ve haftalık bakım yeterlidir

Behnk Thrombolyzer XRM

Behnk Thrombolyzer XRM, tam otomatik bir in vitro pıhtılaşma analizörüdür. yüksek kaliteli sonuçlar sunar ve yüksek hacimli laboratuvarların taleplerini karşılar. Sürekli yükleme ve numunelerin, reaktiflerin ve sarf malzemelerinin yüksek yerleşik kapasitesi, kesintisiz bir iş akışı ve uzun bir yürüme süresi sağlar. Analizör, 8 kanallı bir ölçüm sistemi ile birlikte plazma ve reaktifler için iki bağımsız örnekleyici kullanarak 320 test /saat verim elde eder.

  • LINUX- tabanlı yazılım
  • Reaksiyon grafiklerini de kapsayan geniş veritabanı
  • Dijitalleştirilmiş koagülasyon sistemi

Behnk Thrombolyzer XRC

Behnk Thrombolyzer XRC, yüksek kaliteli sonuçlar veren ve orta hacimli laboratuvarların taleplerini kolay ve sezgisel kullanımla karşılayan tam otomatik bir in vitro pıhtılaşma analizörüdür. Numune rotoru ile çalışmak, maksimum ulaşılabilir esneklik sağlar. Değişken birincil prizler için kapak delme teknolojisine sahip numune işleme, yüksek kullanıcı rahatlığı sağlar. Maksimum 160 test / saat verimle analizör, tüm düşük ve orta hacimli laboratuvarlar için uygundur.

  • Tüp delme (cap piercing) özelliğine sahiptir
  • LINUX tabanlı software
  • Entegre atık küvet kutusu
  • Sadece 3 adımla çalışır; Başla, Durdur, Alarmı Kapat

Telefon
gdpr-image
Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Devamını Gör