Behnk Elektronik

Behnk Elektronik
Trombolyzer XRC

Koagülasyon Cihazı

Trombolyzer XRC, tam otomatik bir in vitro pıhtılaşma analizörüdür. yüksek kaliteli sonuçlar ve orta hacimli laboratuvarların taleplerini kolay, sezgisel kullanım.

Esneklik ve İşlevsellik

Numune rotoru ile çalışmak, maksimum ulaşılabilir esneklik sağlar. Kapaklı numune işleme değişken birincil kaplar için delme teknolojisi, yüksek kullanıcı rahatlığı sağlar. pozitif örnek tanımlama, barkodu doğrudan numune çekmeden önce tarayarak, bu sistemi kesinlikle yapar güvenli.

Üretkenlik ve Verimlilik

Sürekli yükleme ve numunelerin, reaktiflerin ve sarf malzemelerinin yerleşik kapasitesi, kesintisiz bir iş akışı ve uzun bir çalışma süresi sağlar. 160 test/saat maksimum verim ile analizör tüm düşük ve orta hacimli laboratuvarlar için uygundur.

Pratiklik ve Güvenilirlik

Sistemi çalışır durumda tutmak için sadece birkaç dakikalık günlük ve haftalık bakım yeterlidir. o daha düşük cihaz arıza süresi, daha az laboratuvar personeli harcaması ve daha yüksek işleme kapasitesi anlamına gelir hasta örnekleri için. XRC, tüm Trombolizör sistemleri gibi, çok düşük işletme ve bakım maliyetleri.

Trombolyzer XRM

Koagülasyon Cihazı

1.302 / 5.000 Çeviri sonuçları Trombolyzer XR'deki numune rotorları ve XRM, tıpkı bir raf gibi kullanılır: örnekler ve insert. Barkod, numunenin alınmasından hemen sonra taranır ve bu sistem kesinlikle izlenebilir hale gelir. Reaktiflerin doldurulması ve küvetleri ölçmek kesinlikle sorun değil ve rutini bozmadan yapılır. Kullanıcı dostu yazılım, modern bir laboratuvardan bekleyeceğiniz tüm işlevleri sunar. enstrüman. Bazı örnekler gerçek zamanlı reaksiyon eğrilerinin gösterimi; Bir zeki sıvı seviyesi göstergesi, böylece her zaman görebilirsiniz kalan reaktif seviyeleri; ve bir veritabanı değil sadece ilgili tüm test parametrelerini kaydetmek için, ama aynı zamanda bilgilerin geriye dönük değerlendirilmesi için. XR ve XRM'in kullanımı inanılmaz derecede kolaydır, ancak geniş bir işlevsellik aralığına sahiptirler. sadece basın bir düğme ve sistem çalışmaya başlar. Üç düğmeleri (XR) ve dört düğme (XRM) yeterlidir tüm rutin süreçleri çalıştırmak için. eğer varsa Trombolyzer ile daha önce çalışmışsanız, rutininize hemen ve sezgisel olarak başlayabilirsiniz. Trombolyzer ailesindeki herhangi bir enstrüman.

XR ve XRM ile en yeni nesil Trombolyzer cihazlarını tercih ediyorsunuz. bu güvenilirliği ve avantajlarının bir arada en modern analiz yöntemleri, bu aletleri laboratuvarınız için ideal seçim haline getirir.

Thrombotimer 4

Koagülasyon Cihazı

Trombotimer, yarı otomatik bir opto-mekanik in vitro pıhtılaşma analizörüdür. yüksek kaliteli sonuçlar veren ve laboratuvarlarda standardizasyon taleplerini karşılayan.

Ölçüm sistemi

Opto-mekanik ölçüm sistemi, numunelere göre ayarlanan bir ışık kaynağının birleşimidir. bulanıklık ve dönen bir çelik bilye. Farklı parametreler pıhtı tespitine yol açar. Işık sinyali nedeniyle azalır güçlü bir pıhtı için. Pıhtılar, topun dönüşü ile ortalanır ve bu, ölçüm sinyalini güçlendirir. Dolayı zayıf pıhtıların merkezlenmesi, kalan fibrinojen hızla uzaklaştırılır ve güçlü bir sinyali garanti eder.

Esneklik

Sistem açıldıktan sonra tüm önemli fonksiyonları otomatik olarak kontrol eder ve kısa sürede kullanıma hazır hale gelir. zaman.

Standartlaştırılmış iş akışı

Test için tanımlanabilir bir inkübasyon süresinin yanı sıra bittiğinde akustik ve görünür sinyal ile inkübasyon örnek ve reaktif kolaydır. Başlatma-reaktif ilavesi üzerine sistem otomatik olarak ölçümü başlatır standart bir laboratuvar pipeti kullanarak.

Telefon
gdpr-image
Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Devamını Gör